energy healing

kundalini

awakening

,,Kundalini awakening“ představuje mou vlastní inovativní techniku. Tento postup je rozložen do 6 různých na sebe navazujících technik směřujících k oživení emocionálního, energetického a duchovního ozdravení. Naše tělo skrývá mnoho potenciálů, které se můžeme naučit efektivně využívat.

Na tělesné úrovni lze tuto techniku zařadit do oblasti Biohackingu. Buněčná reparace totiž výrazně přispívá k dlouhověkosti (Longevity).

PROCIŤTE PROBUZENÍ ENERGIE KUNDALINI

Právě tato energie je vlastně naší přirozeností, která byla v průběhu vývoje lidské společnosti částečně ztlumena. Nicméně zůstává zakořeněna v nás. Stačí jen projevit touhu, nechat se vést vlastním tělem za doprovodu zkušeného facilitátora. I během aktivace se nemění naše stav vědomí, spíše se rozšiřuje do hlubších sfér.

Přesto je důležité si dovolit prostor jen pro sebe a své pocity. Stává se, že prožitek může být velmi intenzivní na fyzické i emocionální úrovni. Na druhou stranu existují lidé, u kterých probuzení probíhá v klidnějším duchu a nemusí být doprovázena výraznými tělesnými projevy. Oba přístupy jsou plně platné a akceptovatelné.

DŮLEŽITÉ: PŘI TERAPII K PROBUZENÍ ENERGIE KUNDALINI A TOROIDNÍ ENERGIE DOCHÁZÍ VŽDY!

Ve chvíli probuzení se spouští řada procesů v našem těle (fyzickém, energetickém a emočním), které pokračují přibližně 14 dní a někdy i déle.

Možná právě toto je efektivní nástroj k probuzení vitální tělesné energie, známé jako Kundalini. Během procesu aktivace spolupracují tři druhy energie: Univerzální, Toroidální a Kundalini.

Kundalini awakening

body healing touche

music balance frequency

re-kalibrace čaker

shamanic technic

Voice Healing

TECHNIKY VYUŽÍVANÉ PŘI  /KUNDALINI AWAKENING/

Zjistěte, jaké konkrétní pozitivní účinky můžete očekávat :

Dává prostor pro uzdravení

Uvolňuje a transformuje emocionální trauma

Vyrovnává fyzickou energii

Pomáhá dosáhnout harmonie těla

Uvolňuje duševní zátěž

Navozuje rozšířené stavy vědomí, otevírá dveře k hlubšímu vnímání.

Posiluje odolnost těla

Uvolňuje emocionální, duševní stres a posiluje tělo na buněčné úrovni

Harmonizuje a stabilizuje

Uvolňuje úzkost a přináší niterný klid

Navozuje radost a pohodu

Generuje přirozené hormony serotonin, endorfiny a oxytocin

 Prozkoumejte všechny moduly, které se mohou po absolvování do vašeho života přinést rovnováhu,

může také otevřít cestu k většímu fyzickému, emocionálnímu a duševnímu blahu!

Zajímá Tě, jak tato technika s jednotlivými moduly funguje?

Chceš se zúčastnit našich víkendových pobytů, nebo skupinových lekcí?

Koukni se na náš kalendář akcí a vyber si jednu z možností, jak se osobně seznámit s touto technikou. 

 Víte, co je to znovuprobuzení kundalini životodárné energie a jak může pozitivně ovlivnit váš život?

Tato energie představuje životodárnou sílu, která reziduje v sakrální oblasti našeho těla. Je to jakýsi zdroj života, který může mít hluboký dopad na naši fyzickou i duševní pohodu.

Pokud je  životodárná kundalini probuzená, stoupá středovým kanálem naší páteře a probouzí naše energetická centra, známá také jako čakry. Tímto procesem se uvolňují dlouho potlačené emocionální zátěže, které jsou uložené v podobě energetických hologramů na našich čakrách.

Působí jako osvobozující proud, který tyto bloky rozpouští. To může vést k fyzickým projevům, jako jsou záškuby, pláč, křik či křeče – to jsou přirozené projevy energie, která pročišťuje a harmonizuje naše čakry.

Pokud toužíte po hlubokém duševním a tělesném osvobození, tak možná právě moje nová technika procesu probuzení kundalini energie vás může oslovit, skládá se z modulů různých technik na sebe navazujících, tak aby systematicky krok po kroku mohly opatrně a řízeně poskytnout klíč k vlastní cestě probuzení energie života. Zkuste si, alespoň připustit, že by to šlo a vy jste pochopili jak funguje vaše vlastní životní energie, která vám může dopomoci  k vnitřnímu klidu a vyrovnanosti.

MÁTE DOTAZ?

Vaše zvědavost a zájem mě těší, a proto se na vaše dotazy těším. Vaše dotazy jsou klíčové pro naši vzájemnou komunikaci. Nenechte si ujít příležitost se dozvědět vše, co potřebujete. Postarám se o to, abyste získali ty nejpodrobnější a nejrelevantnější informace, které potřebujete k tomu, abyste v sobě udělali rozhodnutí.

7 + 8 =

FAQ

Jaký je rozdíl mezi procesem vzestupu kundalini energie a harmonizací čaker?

Harmonizace čaker pracuje s energetickými centry. Cílem harmonizace čaker je podpořit celkový zdravý stav a blaho člověka na fyzické, emocionální a duchovní úrovni.

Tato technika využívá nejen kunadalini energii k rozpouštění hologramů nesoucí naše traumata na jednotlivých čakrách, ale také jednotlivé techniky modulů, které jsou klíčem k postupné aktivaci. Harmonizace čaker se soustředí na vyrovnání a optimální proudění energie skrze energetická centra, která jsou rozložena po celém těle. Tyto dva koncepty mohou být propojeny, protože probuzení životodárné kundaliní energie může ovlivnit čakry a naopak, harmonizace čaker může podpořit volnější proudění kundalini.

  Je tato metoda spojeno s fyzickými projevy?

  Ano, většina lidí, kteří procházejí procesem probouzení kundaliní energie, zažívá fyzické a energetické projevy. Například záškuby svalů, zvýšená citlivost, nebo vnímání proudění energie.

  Je práce s kundalini energií bezpečná?

  Práce s kundalini by měla být prováděna s respektem. Je důležité být veden vystudovaným facilitátorem. Hloubka prožitku se odvíjí od toho, kam Vás Vaše tělo pustí.

  Jak poznám, že mám probuzenou energii kundalini?

  Každý prožívá dotek probuzení kundalini odlišně. Může se projevit jako větší vědomí, hlubší meditativní stavy, zvýšená citlivost nebo pocit energie proudící v těle. 

  Co je to toroidalní energie?

  Extrémně silná energie vyzařující zevnitř našeho srdce. Magnetické pole srdce je nejsilnějším rytmickým polem produkovaný lidským tělem. Tato energie je koblihovitého tvaru. Přímo se podílí na energetické komunikaci. Pokud je torusové pole v pořádku, generuje nekonečné množství energie, vitality a životní síly – vytváří vnitřní rovnováhu a zvyšuje naše vibrace.

  „Zajisti si své místo rezervací.“

  Nabízím vám jedinečnou příležitost stát se součástí něčeho zvláštního. Rezervujte si své místo a získejte přístup k cestě inspirace a nového prožitku.

  Následuj mě