„CERTIFIKOVANÝ KURZ“

 DOTKNI SE KUNDALINI

AWAKENING academy

13.10.-17.10.2024

 

Kamila Drnnková

KDY: 13.10-17.10 2024

KDE: Farma Lovětín

Kurz s Veronikou Blanco

Academy

CERTIFIKOVANÝ KURZ – Ucelený koncept nauk a práce k znovuprobuzení životodárné kundaliní energie. Tento kurz je v ČR prvním a jediným celostním vzdělávacím kurzem tohoto druhu, obsahující kompletní nauky různých směrů zabývajících se nejen kundaliní energií a jejím vlivu na lidskou bytost, ale především práce s kvantovým polem a energií jako takovou.

Připojte se k mému kurzu, který vás provede světem energetické medicíny i duchovního růstu. Celý kurz proběhne pod vedením Veroniky Blanco. Veronika prošla mnoha učením v oblasti Kundalini energie a práce s energiemi.

Veronika je zakladatelky nově vznikajícího projektu pro práci s KUNDALINI AWAKENING a také zakladatelka Institutu energetické medicíny (dále jen IEM) v ČR. Na tomto kurzu se naučíte, jak pracovat s životodárnou energií kundaliní z uhlu pohledu různých kultur a využít její sílu pro osobní i profesní rozvoj. 

OBSAH KURZU

Kurz je rozdělen do pěti modulů, které zahrnují teoretickou i praktickou část. 

ZÁKLADY ENERGIE A ENERGETICKÉ POLE A DALŠÍ SOUVISEJÍCÍ TECHNIKY

NERVOVÝ SYSTÉM A TEORIE DUCHOVNÍCH TECHNIKY

FYZIOLOGIE A ANATOMIE TĚLA VS. ENERGETICKÁ ANATOMIE

KUNDALINI KRIYA

METODIKA probuzení kundalini V PRAXI

TEORIE A PRAXE

 Kurz se skládá z pěti modulů rozdělených do dvou bloků: teoretické a praktické části, které jsou zakončeny závěrečnou zkouškou. Během pěti dnů se naučíte pracovat se svým tělem a vlastní energií. Osvojíte si schopnost vnímat sebe jako kanál pro přenos energie a vstoupíte do světa facilitace energetické medicíny.

PRVNÍ ČÁST je zaměřená na energetickou anatomii těla a především fyziologii kundalini, které jsou základem pro práci a pochopení funkčnosti kundalini. Pochopení funkce mozku a nervového systému v propojení s vědomím a duchovním růstem.

DRUHÁ ČÁST je několik denní souvislá praxe, obsahující kompletní schéma metodiky 6 různých modulů /Frekvenční hudba, metodika zdravotníka, meditace, léčivý dotek, otevření pole, práce s neduálním vědomím aj.. Metodika , jak se stát kanálem pro přenos Univerzální energie a Toroidální energie.

Čeká vás pětidenní pobyt plný praxe, teorie, ale i osobních zážitků.

Po absolvování tohoto kurzu získáte certifikát kurzu Academy 2024 techniky pro privátní, skupinové.

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je otevřený pro účastníky bez ohledu na pohlaví, věk, profesní pozadí nebo předchozí zkušenosti. Je však důležité, aby účastníci měli zdravé psychické nastavení a stabilní zdravotní stav bez závislosti na aktivních látkách nebo farmakách. Při práci s kundalini energií je klíčové vyhnout se energetickým suplementům jako je káva, energetické nápoje a podobné látky, které by mohly ovlivnit energetické procesy v těle.

kurzem vás provede

KAEp
KUNDALINI AWAKENING

ACADEMY 2024

VERONIKA

ZAKLADATELKA IEM

TA URA

SHAMANIC ART PERFORMER

JITUŠKA

KOORDINÁTORKA PROJEKTU

1. CERTIFIKOVANÝ KURZ

kundalini awakening ACADEMY

1 ročník otevřen v ČR 2024

pouze pro prvních 30 účastníků

KDY: 13.10-17.10 2024

KDE: Farma Lovětín

účastníci

“Byla jsem párkrát na skupinové lekci, jednou na individuální a pocitově mi více vyhovuje skupinová. Proč jsem se vrátila po delší době a určitě se budu vracet? Dalo mi to obranu a ochranu, že se mě nějaké negativní věci nedotýkají. Vnímám, jak je dokáži odstřihnout, jako by se mě to netýkalo. Ať se děje, co se děje, člověk je vyzenovaný. Je to osvobozující, pozitivní. A je to návykové!”

LUBICA

“Jsem terapeutka a své návštěvy u Verunky vidím na svých klientech a na svých dětech. S klienty je to moje práce, ale děti Tě stále zkouší, i když jsou dospělí. Mám dva syny a každý je úplně jiný a myslím, že jsem hodně přispěla k určitému zklidnění. Ale i z mé strany. Věci, které řešíme mě tolik nerozhodí. Současně KAEP beru při své práci jako určitou hygienu a pročištění. Sama na sobě pracuji, ale tohle mi dělá dobře a snažím se to šířit.”

KAMILA

“Ke této technice jsem se dostal tak, že jsem na facebooku viděl krátké video, které jsem si pustil tak 10x po sobě a nevěřil jsem vlastním očím. Říkal jsem si: To je zajímavé!. Pátral jsem a dostal jsem se k Veru na individuální lekci. Jsem spíše zenový typ. Individuální a možná první skupinovka byly takové, že jsem se ani nehnul, ale spíše to bylo tím, že se člověk bojí otevřít to vnímání a pustit to k sobě. Už jsem na skupinovce po páté a začal jsem tomu jít naproti, už to cítím jinak. Ať člověk prožije cokoliv, vždycky je to dobře i v tom smyslu, že se nemusí vůbec hnout a funguje to. A doporučuji meditační video, je opravu dobré.”

PETR

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO 

Kurz je navržen tak, aby spojil hluboké poznání teorie s praktickými dovednostmi v oblasti práce s kundaliní životodárnou energií a nervovým systémem. Během pětidenního pobytu se naučíte efektivně pracovat s energiemi a získáte certifikát potvrzující vaše znalosti a dovednosti.

Více informací o obsahu kurzu a dalších důležitých detailů vám zašleme emailem v přiložené prezentaci.

Pokud Vás kurz zaujal, možná je to ta další  příležitost ve vašem životě pro Váš osobní i profesní rozvoj.

Veronika Blanco lektorka a zakladatelka projektu a používá techniky v 6 různých modulech.

KAEp
usha
účastníci